Etiketler: Ucuz Yeşil Phoenix Çin Okuma Kitaplar Çin Breeze Kademeli Okuyucu Serisi Seviye 2:500 Kelime Seviyesi (1CD), Yüksek Kalite Yeşil Phoenix Çin Okuma Kitaplar Çin Breeze Kademeli Okuyucu Serisi Seviye 2:500 Kelime Seviyesi (1CD), Çin Kitaplar Tedarikçiler.

₺46.28
  • Stokta var
  • w15145


Bu Serisi hakkında:
çin Breeze en popüler biridir Çin kademeli okuyucu serisi 60 başlıkları üzerinde sunan keyifli hikayeleri at sekiz dil seviyeleri. üniversite için tasarlanmıştır ve ortaöğretim başından Çince dil öğrenenler için gelişmiş seviyesi (AP Çinli öğrenciler dahil) sunan, onları okumak için yeni bir fırsat için zevk ve aynı anda gelişmekte gerçek akıcılık, yapı güven, ve artan Çin Öğrenme için motivasyon.
seviye 1: 300 baz kelimeler seviye 5: 1500 baz kelimeler seviye 2: 500 baz kelimeler seviye 6: 2100 baz kelimeler seviye 3: 750 baz kelimeler seviye 7: 3000 baz kelimeler seviye 4: 1100 baz kelimeler seviye 8: 4500 baz kelimeler
çin Breeze şu ana özelliklere sahiptir:
* geniş seçim konular, dedektif dahil, macera, romantizm, fantezi, bilim kurgu, toplum, biyografi, efsane, korku, vb çeşitli karşılamak için hem çıkarlarını yetişkin ve genç yetişkin öğrenenler.
* dikkatli seçimi modern yaşam içinde iletişim okumak için en yararlı kelime standart Çince.
* kolay anlaşılır, düşük yeni kelime yoğunluk.
* çoğunlukla Çin öğrenenler için taze ve heyecan verici malzeme sağlayan orijinal hikayeler (ve hatta yerli Çin hoparlörler)
* otantik ve ilgi çekici dil ile takım profesyonel yazarlar tarafından hazırlanmış pedagojik uzmanlar.
* tam resimli metinler ile çekici düzenleri anlaşılmasını kolaylaştırmak ve keyfi artırmak olduğunu . .... bu kitap hakkında temel Bilgiler:
başlık: Yeşil Phoenix
seviye 2: 500 kelime seviyesi
yazarlar: Yuehua Liu Chengzhi Qin ile Xie Myk
yayıncı: Pekin Üniversitesi Basın Yayın
tarih: Mart 1 & #65292; 2009
ISBN: 9787301149799
sayfa: 68
dil: basitleştirilmiş Çince, İngilizce
bağlama: Ciltsiz
Folio: 32 açılış bu bakış hikayesi: eski yıl için ıssız Geng aile evini olmuştur. ama son zamanlarda evin kapılarını kimse olmadan açık ve kapalı ya da dışarı gidiyor. ve geceleri bir konuşurken insanlar duyabiliyorum ve şarkı içinde. tek koyu akşam, Geng Qubing evin attic itibaren işık shining görür. O evin içine fişleri, ve onun aile ile pretty kız oturma görür tavan. kız için derinden çekti, Geng Qubing she kim olduğunu öğrenmek için belirlenir, nerede onun gelen aile olduğunu, onun old house ve neden onlar yaşamak. ama ne sonunda gerçekleşir onun için bir şok olduğunu!


  • tip: kitap
  • Marka Adı: skcyedar
  • tür: Eğitim
  • seyirci: Erişkin
  • Model Numarası: paperback
  • Language: Chinese and English

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 22cm x 16cm x 1cm (8.66in x 6.30in x 0.39in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler